obrázokceloživotní vzdělávání řidičů 

Projekt je zaměřen na osvětu široké veřejnosti v celé Evropě v oblasti disciplíny a sebezdokonalování řidičů. Je nastaven tak, aby poukázal na skutečnost, že každý z účastníků silničního provozu se může zlepšit ve svých schopnostech předvídat kritické situace s cílem jejich bezpečného zvládnutí, případně může pochopit, jak je nebezpečné podceňovat složitost krizové a jiné situace v silničním provozu. 


hlavní úkol

 
Podpora bezpečnosti silničního provozu zaměřená na chodce, cyklisty, motocyklisty a řidiče všech řidičských skupin. Pomáháme s naplněním tzv. "Národních dopravních plánů" v každé ze zúčastněných zemí. Již dnes ve spolupráci a s dobrými výsledky s "Národním dopravním plánem SR pro BECEP 2021-2030" a brzy s "Národní strategií bezpečnosti silničního provozu ČR pro BESIP 2021-2030". Nezbytnost vzniku škol bezpečné jízdy je deklarována jako součást "Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/59/ES, ze dne 15. července 2003, o výchozí kvalifikaci a pravidelném školení řidičů...".


globální expanze


Jsme slovenská společnost v českém "kabátu", protože ihned směřujeme globálně. Anglický, německý, polský, italský a maďarský jazyk jsou jazyky, kterými v blízké budoucnosti znásobíme projekt. Zmíněné trhy navštívíme pobočkami a sítěmi, což jsou pro Vás (registrovaní partneři) obchodní příležitosti. Pomocí spolupráce s mnoha cvičištěmi v různých zemích budujeme výzkum, řešení a pokrok /např. v automatizaci vozidel/ v oblasti bezpečnosti silničního provozu na evropské úrovni.

virtuální praxe

Výuka se neomezuje pouze na předávání informací, ale zajišťuje i simulaci znázorněných situací z pohodlí domova nebo pracoviště. Možná si kladete otázku: "Je možné pomocí virtuality zažít skutečné pocity?", odpověď zní: "Ano!" O to více v budoucnosti, ve které přineseme kvalitnější periferní zařízení a realističtější příslušenství (přilbu, volant, pedály). Praktický výcvik na základě těchto konzolí + "3 a více D" bude pomocí rychle rozvíjející počítačové a moderní doby brzy ve 100%-ní autenticitě.

trend budoucnosti

další vzdělávání

Přineseme svět dopravních informací o bezpečnosti s nejkomplexnějším portfoliem vzdělávacích balíků: e-Learning autoškoly, e-Learning ze zákona povinných školení, e-Learning dopravního provozu pro základní a střední školy, e-Learning pro všechny druhy jízdy motorových vozidel od motocyklu, přes nákladní vozidla, kamiony, autobusy, off-roady, až po sportovní a závodní vozy.

prezentace automobilek

Automobilky se v prodeji spoléhají zejména na vybudované jméno, reklamní marketing a prodejní obchodní sítě. Obchodníci čelí tomu nejtěžšímu: získat potenciálního zákazníka. A právě kvůli prodejním lidským selháním se častokrát stává, že si zákazník vybere jinou automobilku. V budoucnu zajistíme, pro přihlášené partnery, profesionální prezentace formou e-Learningu jednotlivých automobilek, jejích modelů, konkrétních (ne)výhod a samozřejmě srovnání s jinými.
 
zlevněné obchody

S větším množstvím přihlášených partnerů získáme skoro v každém městě od auto-moto obchodů (např.: prodejny, pneuservisy, autoservisy apod.) velké slevy a mnohé benefity. To vše bude k dispozici pouhým přihlášením.

auto-moto e-shop

Díky obchodní síti partnerů rozšíříme portfolio o internetové nakupování různých auto-moto produktů (případně služeb). Společnost SAFE DRIVE ONE® jako velkoobchod bude poskytovat přihlášeným partnerům bezkonkurenční velkoobchodní ceny. E-shop bude podléhat vytvořenému víceúrovňovému seřazení partnerů, čímž si už nyní vytvářejí plánovaný další příjem skrze nakupování partnerů z vlastní obchodní a sociální sítě.
pro SR | vývojoví a hlavní partneři | pro ČR